Apartament 2+1 në shitje në Sarreq 43860 Sarreq

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq.
Apartamenti ka sipërfaqe 70 m8 dhe ndodhet në katin e pestë (V).

Përbëhet nga: – salloni
– kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– një banjo
– një ballkon

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– dritare duralumini
– ka kondicioner në sallon
– ballkoni është i mbyllur

Apartamenti ofrohet në shitje i mobiluar.

Ndryshuar ne 27 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Shkurt, 2019