Dyqan për qira në Pedonale 240 Pedonale

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me vendndohje në Pedonale.
Ambienti ka sipërfaqe prej 21 m² dhe ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
Ka në përbërje një banjo dhe një magazinë të vogël.
Ambienti jepet me qira bosh.

Ndryshuar ne 27 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Shkurt, 2019