Apartament per Shitje: 118000 Tirane

Apartamenti perbehet nga 2 dhoma+soxhorno+gatim +2 tualete+ ballkon. Siperfaqja totale eshte 117 m2, Kati 5, me ashensor. Punime dhe kompletim cilesor ne cdo pjese. Me hipoteke te rregullt! Cmimi 118.000 Euro.

Ndryshuar ne 27 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Shkurt, 2019