Vile 200000 Rruga haxhi bardhi prane vilave amerikane tirane

Shitet vile 475 metra2.vila ka 4 kate ku kati I 2 viles eshte I kompletuar .bejme dhe ndrrime me 2 apartamente 1+1 ne tirane dhe pjesen tjeter leke vila eshte me hipoteke

Ndryshuar ne 20 Mars, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Maj, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Mars, 2018