Objekt me qira pas Rektoratit 200 rruga Studenti

Sun Real Estate ofron me qira nj� objekt t� ndodhur n� rrug�n "Studenti", pas Rektoratit.
Ambienti ndodhet n� katin e par� dhe ka sip�rfaqe 54 m�.
Cil�sit� e ambientit: - �sht� i shtruar me pllak�
- ka nj� banjo.
Mund t� p�rdoret p�r disa lloje aktiviteti, dhe af�r ka shum� biznese t� tjera t� zhvilluara.

Ndryshuar ne 26 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Shkurt, 2019