Ambient biznesi me qira te Instituti 320 rruga Hasan Riza Pasha

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha” dhe me sipërfaqe 65 m². Ambienti ndodhet në katin përdhe të ndërtesës.

✅Përbëhet nga:
- Të gjitha pajisjet e domosdoshme për fast-food ose piceri, si: zgarë, furrë për pica, pianurë, tost profesional humburgerësh
- Një dhomë-kuzhinë për gatim
- Banak dhe frigorifer
- 6 sete tavolinash me 4 karrige secila
- Një sistem aspirimi
- Një banjo

✔Cilësitë:
- Ka tavan të varur me ndriçim.
- Përbëhet nga një vetratë xhami në të dyja faqet e ambientit.
- Avantazhi kryesor i ambientit është se ndodhet shumë pranë universiteteve dhe konviktit të vajzave.

Ndryshuar ne 26 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Shkurt, 2019