Ambient biznesi me qira te Dekori 160 rruga Arkitekt Sinani

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Arkitekt Sinani” (te Dekori).
Ka një sipërfaqe prej 50 m².

✅Ambienti ka këto karakteristika:
– Përbëhet nga dy salla, njëra për pritjen e klientëve, tjetra për shërbimin e ofruar.
– Ka vetratë xhami në pjesën ballore të tij si dhe grilë me telekomandim.
– Ka një banjo të kompletuar dhe dy kondicionerë.
– Tavani është i varur dhe ka ndriçim me spote.
– Është ideal për klinikë dentare, por mund të përdoret edhe për shërbime të tjera.

Ndryshuar ne 26 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Shkurt, 2019