Ambient biznesi me qira në Bulevardin Skënderbeu 320 bulevardi Skenderbeu

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium.
Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e dytë.
Cilësitë e ambientit: - ka vetratë të madhe xhami,
- është me pamje nga oborri I kinemase dhe rruga
- ka kondicioner për të gjithë ambientin,
- ka një banjo.
Mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara.

Ndryshuar ne 26 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Shkurt, 2019