Dyqan me qira pranë Kinemasë 160 rruga Shtjefen Gjecovi

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën "Shtjefen Gjecovi", pranë Kinema Millennium. Dyqani ka sipërfaqe 47 m² dhe ndodhet në katin e parë. Cilësitë e dyqanit: - ka 2 taraba,
- ka 2 fasada xhami,
- ka njëbanjo,
- është i shtruar në pllakë.

Ndryshuar ne 26 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Shkurt, 2019