Dyqan me qira pranë Bashkisë 120 rruga 13 Dhjetori

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën "13 Dhjetori", pranë Bashkisë.
Dyqani ka sipërfaqe 35 m² dhe është lehtësisht i dallueshëm nga rruga kryesore.
Ka vetratë xhami që ofron mundësi reklamimi më te mirë.
Mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara.

Ndryshuar ne 26 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Shkurt, 2019