Apartament per Shitje: 100000 Tirane

Shitet apartament 2+1 ne katin e I-re ne rrugen Jordan Misja,pallat ekzistues, me siperfaqe 96 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndjenje, 2 dhome gjumi, 1 tualet dhe korridor. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe disponon dokument te rregullt hipotekor. Vendodhja e ketij apartamenti e ben edhe nje mundesi shume te mire per investim edhe per zyra duke qene se qerate ne kete zone jane nga me te lartat ne kryeqytet. Cmimi: 100.000 Euro.

Ndryshuar ne 26 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Shkurt, 2019