Shtëpi private me qira në Perash 570 Perash

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private të ndodhur në Perash.
Shtëpia ka sipërfaqe 218 m² dhe ndodhet në katin e tretë . E gjithë shtëpia është e shtruar në pllakë dhe ka dritare dopio-xham.
Ka pamje në rrugën kryesore.

Ndryshuar ne 26 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Shkurt, 2019