Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Alpha 85000 Tirane

Shitet super apartament ne Rrugen e Dibres, prane QSUT.
Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2, i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, ngrenie-ndenje-kuzhine me dalje ne ballkon.
Apartamenti ka ndricim natyral, mure te termoizoluar, dritale me profil alumin dhe dopio xham, cilesi e larte ndertimi.
Ne rezidencen tone do te gjeni cdo fasilitet te nevojshem qe duhet per nje jetese komode.
Ju ftojme te na vizitoni!

Kontakt
Tel: 0698021111
Email: rezidenca.alpha2gmail.com

Ndryshuar ne 26 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Shkurt, 2019