Truall me qira në Bërdicë 500 Berdice

Sun Real Estate ofron me qira truall të ndodhur në Berdicë.
Trualli ka sipërfaqe 2000 m² nga ku 50% është ndërtim.
Prona ka dokumentacionin e duhur të pronësisë. Ndodhet 8 m larg nga rruga.
Ofrohet dhe për shitje.

Ndryshuar ne 25 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Shkurt, 2019