Apartament 2+1 me qira pas Rektoratit 400 rruga Studenti

Sun Real Estate ofron me qira nj� apartament 2+1 t� ndodhur n� rrug�n Studenti, pas Rektoratit. Apartamenti ka sip�rfaqe 100 m� dhe ndodhet n� katni e par� banim, P�rb�het nga: - salloni + kuzhina e bollshme
- dy dhoma gjumi
- nj� banjo
- verand� 100 m�.
Cil�sit� e apartamentit: - �sht� i ri,
- ndodhet n� nj� zon� t� qet�,
- dritaret jan� dopio xham dhe kan� grila t� jashtme,
- dhomat jan� t� shtruara me parket,
- salloni dhe kuzhina jan� t� shtruara me pllaka,
- ka ndri�im t� mir� me drit� natyrale gjat� dit�s.

Ndryshuar ne 25 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Shkurt, 2019