Ambient biznesi p�r shitje tek Kolpingu 200000 rruga Marin Bicikemi

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur tek Kolpingu.
Ambienti ka sipërfaqe 133 m² dhe ndodhet në katin përdhes.
Ndodhet buzë rruge, ka vetratë xhami që e bën lehtësisht të dallueshëm nga klientët.
Dyqani është në dy ambjente, ështëi shtruar në pllakë, ka dritare duralumini dhe një banjo.
Mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara.

Ndryshuar ne 25 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Shkurt, 2019