Dyqan për shitje te Kisha e Madhe 35000 rruga Marin Bicikemi

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në rrugën "Marin Biçikemi". Dyqani ka sipërfaqe 45 m² dhe ndodhet në katin e parë.
Cilësitë e dyqanit: - ka vetratë xhami dopio-xham
- është i shtruar në pllakë
-ka një banjo.
Dyqani mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara.

Ndryshuar ne 25 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Shkurt, 2019