Shitet Apartament 1+1 50250 Shkoder, Velipoje

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin.

Shitet apartament 1+1 ne plazhin e Velipojes. Me hapesire prej 67 m² i cili ndodhet ne katin e III-te te nderteses. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe shume moderne. Ai ofron edhe ballkonin me pamje te mrekullueshme nga deti.
Me nje vendodhje perfekte pas Kompleksit Fishta si dhe shume afer plazhit dhe pedonales.
Zgjedhja e duhur per ato qe kerkojne nje shtepi pushimi per kete sezon.
Apartamenti perbehet nga:
-dhome gjumi
-sallon + kuzhine
-banjo
-ballkon
Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt.

Cmimi 750 €/m²

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Prill, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018