Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë 30000 bulevardi Bujar Bishanaku


Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë të ndodhur në katin nëntokësor në rrugë të gjanë, afër stadiumit.
Ambienti i magazinës është i shtruar me pllaka, ka dyer hekuri në dy hyrje te veçanta. Ka edhe dritare për ajrosje.
Ndodhet në një pallat të ri dhe gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

Ndryshuar ne 4 Shkurt, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Shkurt, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Shkurt, 2019