Ambient biznesi me qira tek Spitali 560 rruga Kole Heqimi

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Heqimi”, pranë spitalit.
Ambienti ka sipëfaqe 60 m², e cila është e ndarë në dy ambiente.
Gjithashtu ka magazinë dhe një banjo.
Përpara ambientit ka një sipërfaqe të bollshme prej 40 m².

Jepet me qira vetëm ambient, pa përfshirë paisjet.

Ndryshuar ne 23 Janar, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Janar, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Janar, 2019