Apartament me Qira: 1000 Tirane

Apartamenti me qera Penthouse , 2+1 n� nj� nd�r zonat m� t� sigurta n� Tiran�, tek kompleksi rezidencial Quiet Lake, Farke. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 160 m2, perbehet ambjent gatimi+ sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, dhe nje super verande 55 m2 me pamje spektakolare nga Liqeni. Apartamenti eshte i orientuar jug- perendim e si rrjedhoje ka ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. Arredimi I sapoperfunduar me arkitekt, ku duken kombinimi I ngjyrave dhe me shije, i kuruar ne cdo detaj te mundeson nje jetese mjaft komode. Rifiniturat jane te cilesise teper te larte, ka edhe sistem chiller te montuar ne cdo ambient te apartamentit. Rezidenca ka siguri 24 h me kamera dhe polici private, ofrohet parkim brenda residences. Cmimi: 1000 Euro/muaj.

Ndryshuar ne 22 Janar, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Janar, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Janar, 2019