Apple iPhone XS Max iPhone XS 530 EUR iPhone X 380 EUR WhatsApp +447841621748 380 Tirane

Apple iPhone XS Max iPhone XS 530 EUR iPhone X 380 EUR WhatsApp +447841621748

Ne jemi shumic� e vendosur n� Mbret�rin� e Bashkuar. T� gjith� telefonat celular� jan� 100% origjinale, funksionojn� me t� gjith� rrjetin. D�rgesa nga FedEx dhe DHL brenda 48 or�ve

Na kontaktoni:

EMAIL: [email protected]


Tel / WhatsApp: +447841621748


Lista e �mimeve:

Apple iPhone X 64GB == 380 EUR

Apple iPhone X 256GB == 405 EUR


Apple iPhone XS 64GB == 530 EUR

Apple iPhone XS 256GB == 580 EUR

Apple iPhone XS 512GB == 605 EUR


Apple iPhone XS Max 64GB == 575 euro

Apple iPhone XS Max 256GB == 630 EUR

Apple iPhone XS Max 512GB == 705 euro


Gjithashtu n� dispozicion edhe Apple iPhone 8 Plus dhe iPhone 8 64 / 256GB


Samsung Galaxy Note 9 128GB == 380 EUR

Samsung Galaxy Note 9 512GB == 430 EUR


Gjithashtu n� dispozicion Samsung Galaxy S9 Plus dhe S9


Huawei Mate 20 Pro 128GB == 380 EUR

Huawei Mate 20 128GB == 350 EUR

Huawei P20 Pro 128GB == 300 EUR


SONY Xperia XZ3 64GB == 380 EUR

SONY Xperia XZ2 64GB == 355 EURNa kontaktoni:


EMAIL: [email protected]


Tel/WhatsApp: +447841621748

Ndryshuar ne 18 Janar, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Janar, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Janar, 2019