Vile 580000 Tragjas, Vlore

Shitet vile e Hipotekuar.
Vila ndodhet ne Tragjas ,Vlore.
Vetem 20 minuta larg nga Vlore Qender dhe 2 minuta larg Orikumit.
500 m2 eshte trualli bashk me vilen 4 kateshe.
Kati i fundit eshte i mobiluar.

Cmimi i 580.000euro i diskutueshem.

Nr. Kontakti:
00355 696313812

Ndryshuar ne 15 Janar, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Janar, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Janar, 2019