Ambient biznesi me qira në Sheshin “Demokracia” 1200 sheshi Demokracia

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e II të një godine me adresë: sheshi “Demokracia”, ngjitur me Radio Shkodrën. Ambienti gëzon një sipërfaqe totale prej 120,88 m² dhe ka këto cilësi: – I ndarë në 2 dhoma me vetratë xhami
– I pajisur me 2 tualete
– Dyqani është me pamje nga rruga dhe ka vetratë xhami për një reklamim sa më të mirë.
– Ambienti është i përshtatshëm si: zyra, bar, klinikë etj.

Ndryshuar ne 10 Janar, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Janar, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Janar, 2019