Ambient biznesi me qira në Parrucë 1200 sheshi Parruce

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e parë me adresë: sheshi “Parrucë”.
Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 70.52 m².

Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.
Është i shtruar në pllakë dhe ka dritare duralumini.
Është i ndarë në 4 ambiente të cilat mund të përdoren si zyra ose mund të bashkohen.
Ka në përbërje një banjo.
Ndodhet fare pranë qendrës së qytetit duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Ndryshuar ne 7 Janar, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Janar, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Janar, 2019