Shitet Biznesi 45 000 € Bulevardi "Gjergj Fishta" Pallati 30 , Tirane

Shitet biznesi Outlet Italian 45 000 € !!
I kompletuar me te gjitha paisje (struktura murale ,varese ,rafte) dhe hapesirat e pershtatshme ushtron veprimtarine e tij ne qytetin e Tiranes prej gati 1 viti . Kemi sjelle prane konsumatoreve shqipetar shumellojshemire dhe larmishmerine e brandeve italiane si : Armani, Cavalli, Versace, Richmond , Pinko, Patrizia Pepe , Philipp Plein , Michael Kors, Trussardi , Guess dhe jo vetem... Biznesi shitet per arsye investimi
SIGUROJME VAZHDIMESI ME FURNITORET !!

Ndryshuar ne 7 Janar, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Janar, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Janar, 2019