Apartament 1+1 me qira n� Parruc� 145 Parruce

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me vendndodhje në Parrucë.
Apartamenti ndodhet ne katin e parë banim dhe ka një sipërfaqe prej 70 m².

Përhëhet nga: – një sallon + kuzhinë
– një dhomë gjumi
– një banjo
– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: -i gjithë është i shtruar me pllakë
– ka kondicioner në sallon
– të gjitha dritaret janë duralumini
– ballkoni mund të shfrytëzohet si zonë gatimi

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

Ndryshuar ne 5 Janar, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Janar, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Janar, 2019