Toke ne Durres 200000 DURRES

Shitet toke ne fllake (durres) . Prane Autostrades, toke shume e mire per ndertim per biznese dhe per banim. Disponon dokumentacion te rregullte hipotekore. Shume mire e mbajtur. Mundesi vizitimi tokes. Te gjithe te interesuarit per te krijuar projektet e tyre industriale, biznese te ndryshme ose banim munde te telefonojne. Cmimi I tokes eshte I diskutueshem per te gjithe. Cmimi I vendosur eshte 50 euro per m2 . Ju lutem telefonata serioze. .

Ndryshuar ne 1 Janar, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Janar, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 1 Janar, 2019