Toke ne Tirane 193000 TIRANE

Shitet toka ne Tirane. Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Ka nje siperfaqe prej 4300 m2 . Shitet me 45 euro per m2 (e diskutueshme) . Toke e pershtatshme per biznesi, per ndertim dhe per banim. Ne periferi te tiranes jo me larg se 6-km nga qendra e saj (10 minuta me makine) . Cmimi I diskutueshem per te gjithe. Vetem Telefonata serioze ju lutem . Mundesi zgjedhje nga 1-4 dynym sipas intereseve tuaj.

Ndryshuar ne 30 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Dhjetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Dhjetor, 2018