Ambjent biznesi me qira në Rus 284 Sheshi i Madh, Rus

Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi me sipërfaqe 70 m² në katin e dytë të një pallati të ndodhur në Sheshin e madh Rus. Ambjenti është i ndarë në dy dhoma, dhe secila ka nga një banjo. Të dy ambjentet kanë vetratë xhami për një reklamim sa më të mire, ofrojnë pamje nga rruga. Mund të përdoret për çdo lloj aktiviteti.

Ndryshuar ne 26 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Dhjetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Dhjetor, 2018