Ambjent biznesi me qira në Parrucë 445 Parruce

Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi me sipërfaqe 80 m² të ndodhur në Bulevardin Zogu I-rë, sheshi Parrucë. Ambjenti ndodhet në katin e dytë, i përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti. Ka vetratë xhami për një reklamim sa më të mire, dhe ofron pamje nga qendra e qytetit.

🏷ÇMIMI: 55’000 lekë/muaj
——————————–
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Dhjetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018