Apartament 2+1 në shitje te Spitalet 45000 rruga Kole Heqimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 87 mâ² të ndodhur në katin e katërt të banimit.
Apartamenti ndodhet te Spitalet.
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
ê‹shtë i mobiluar në mënyrë cilësore.

é°ÂŸÂÂ·ê‡MIMI: 45’000 €
—————————————————–
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: é°ÂŸÂ“±+355676666765 ose é°ÂŸÂ“ž+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Dhjetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018