Apartament 6 milion leke te reja Pogradec

Shitet apartament i ri me ashensor,kati i 7-te, fundit,mbrapa hotel Pogradecit,me pamje nga liqeni dhe nga stadiumi,dy dhoma,sallon-kuzhine,plus kuzhine me vete gatimi,korridor,banje mbi 90 m katror.I mobiluar me stil klasik e bashkekohor.Shitet i mobiluar per arsye emigrimi.

Ndryshuar ne 10 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Dhjetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Dhjetor, 2018