Ambient biznesi me qira tek ish-5 Heronjtë 322 sheshi Demokracia

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhe të ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës, tek ish-5 Heronjtë.

Ambienti ka një sipërfaqe të bollshme prej 100 mâ² dhe është i shtruar me pllaka. Ka në përbërje dy banjo të kompletuara.

é°ÂŸÂÂ·ê‡MIMI: 40’000 lekë/muaj
———————————————————–
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
é°ÂŸÂ“±+355676666765 ose é°ÂŸÂ“ž+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Dhjetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018