Apartment 33 Fier

Shitet shtepi 2+1 ne fier lagjja 1 maj pallat ekzistues kati i 3-te ne nje pallat 3 katesh. hyrje totalisht e rikonstruktuar dhe shitet e mobiluar totalisht. cmimi 33 milion. shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per nje vizite mos hezitoni te kontaktoni.nr kontakti 069 24 08 285

Ndryshuar ne 6 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Dhjetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Dhjetor, 2018