Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës 60000 Kryqëzimi i Degës

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 mâ².
Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës.
Ka vetratë xhami dhe një banjo.
Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.

é°ÂŸÂÂ·ê‡MIMI: 60’000 € * I DISKUTUESHê‹M*
——————————–
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
é°ÂŸÂ“±+355676666765 ose é°ÂŸÂ“ž+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Dhjetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018