Apartament 60000 Tirane

Shitet apartament 1+1+aneks ne rrugen Muhamet Gjollesha mbrapa shkolles Sabaudin Gabrani. Apartamenti zoteron 57m2 tre ambjente si dhome gjumi,kuzhine, dhome ndenje, nje ballkon dhe nje banjo. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Shitet bosh, cmimi 60000€ i padiskutueshem. Per nje visit ne prone kontaktoni 0694266788, e-mail: [email protected] . Town Estate .

Ndryshuar ne 4 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Dhjetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Dhjetor, 2018