Ambient biznesi me qira 700 rruga “Revolucioni Antikomunist Hungarez”

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 mâ² në katin e dytë dhe me adresë: rruga “Revolucioni Antikomunist Hungarez”.
✅Ambienti ka këto cilësi: – ê‹shtë i shtruar në pllakë.
– Kolonat janë të veshura me mermer dhe tavani me gips.
– Ka dritare duralumini dhe grila elektrike.
– Ofron sistem kondicionimi dhe aspirimi.
– Ka dy banjo të kompletuara me hidrosanitare.
– Ka sistem elektrik 3-fazor dhe monofazë dhe sistem audio.
– ê‹shtë i vëzhguar i gjithi me kamera.

é°ÂŸÂÂ·ê‡MIMI: 700 € në muaj *I DISKUTUESHê‹M*
——————————–
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: é°ÂŸÂ“±+355676666765 ose é°ÂŸÂ“ž+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Dhjetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018