Ambient biznesi me qira në Parrucë 361 Parruce

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 67 m², të pozicionuar në katin e parë dhe me vendndodhje në Parrucë, rruga “Musa Juka”.
✔ Ambienti ka këto cilësi:
– é‹shtë i shtruar në pllakë.
– Ka dritare dopioxham dhe duralumini.
– é‹shtë i pajisur me kondicionim dhe aspirim.
– Ka një banjo të kompletuar.
– é‹shtë i rikonstruktuar.
– é‹shtë ambienti i duhur për klinikë me të gjitha kushtet bashkëkohore.

🏷ÇMIMI: 45’000 lekë të reja në muaj
—————————————————
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Nëntor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018