Dyqan 18000 Tirane, Rr. Ndrek Luca, Unaza e Re

Shitet dyqan ne Astir rr. Ndrek Luca, Ndertesa 11, Hyrja 11. Objekti eshte Astir, 27 m2 me hipoteke plus hapesire e shfrytezueshme jashte 20 m2, me tualet brenda, drita dhe uje 24 ore. Dyqani eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si psh parukeri estetike, studio, furre buke, lavanderi, farmaci, rrobaqepesi etj. I pajisur me dokumenta te rregullta. Cmimi oferte 18,000 euro (i diskutueshem).

Ndryshuar ne 27 N�ntor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 N�ntor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 N�ntor, 2018