apartament Qera 108 m2, superluksoz 2+1+kuzhine(3+1)+ parkim, Qera 330 Tirane


Jap me qera apartament superluksoz 108 m2 siperfaqe e brendshme (118 m2 total) ne nje pallat te ri superluksoz afer Restorant Durres.
Ne pallat banojne vetem 5 familje te tjera, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte mjaft i investuar me shume punime extra dhe perbehet dy dhoma gjumi, 1 sallon i madh me kuzhine, 1 ambjent gatimi me kuzhine, ballkon, banje me dritare. Ka vendparkim gratis ne hyrje te pallatit.Totalisht i patinuar dhe lyer me boje ekologjike profesionale. Mobiljet marke italiane supercilesore dhe te gjitha elektroshtepiaket marke: TV LCD, lavatrice, lavastrovilje, furre me plitka, frigorifer, mikrovale, kondicioner etj.
Vetem 1 km nga sheshi Skenderbej dhe 500 metra nga Bulevardi Zogu I ne nje pozicion ideal buze unazes se vogel me stacion autobuzi perpara pallatit.
Preferohen familjare maksimumi 4 persona dhe afatgjate minimumi 1 vjet.
Cmimi 330 Euro (40.000 Leke).
Shikoni foto te plota dhe video duke klikuar:
https://www.dropbox.com/sh/lum7q3tiokyd3b0/AAANrzXigwm6Var-GY8b_pVca?dl=0

Ndryshuar ne 25 N�ntor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 N�ntor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 N�ntor, 2018