Apartament 40000 € Golem Durres

Okazion Shitet Apartament banimi/pushimi prane Plazhit te Golemit. Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te mira ne plazhin e golemit shume prane disa hoteleve me te mira ne golem si Grand Blue Fafa, Albanian Star, Diamma Resort etj... . Zona ku ndodhet Apartamenti eshte shum e paster dhe e qete. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 93 m2, 2+1 dhe me nje verande te bollshme. Apartamenti eshte i pamobiluar dhe i pabanuar me pare. Apartamenti gjithashtu eshte i paisur me Certifikate Pronsie.

Ndryshuar ne 28 Janar, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Nëntor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Janar, 2019