Apartament 2+1 për shitje në Dërgut 40096 Dergut

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të një pallati me adresë në Dërgut, te kullat Italiane. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 63 m² dhe ka këto cilësi:

– Salloni dhe kuzhina janë krejtësisht të kompletuara dhe të mobiluara me të gjitha kushtet
– Dhomat e gjumit janë pjesërisht te kompletuara, njëra është e pajisur me një shtrat matrimonial
– Banjo të bollshme dhe të kompletuar
– Ballkon të bollshëm
– é‹shtë i rikonstruktuar krejtësisht vitet e fundit
– Ka një ndarje perfekte të dhomave
– Ndriçohet nga drita natyrale gjatë ditës në të gjitha dhomat

🏷ÇMIMI: 5’000’000 lekë të reja
———————————————————–
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Nëntor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018