dyqan 25000lek rruga xhanfize keko varri bamit

jap dyqan me qera i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti ka tualet dhe shesh perpara

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 N�ntor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018