Apartament 2+1 me qira pranë shkollës “Jordan Misja” 300 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 te shkolla “Jordan Misja”.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 110 m² dhe ndodhet në katin e tretë të banimit.
Ka dy dhoma gjumi, dy banjo, një kuzhinë, një korridor të bollshëm dhe një ballkon. Ka mobilim të ri të papërdorur, cilësor dhe modern.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Nëntor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018