Apartament 35000 Vlore, Orikum

Shtepia eshte ne gjendje shume te mire, e mobiluar dhe ne qender te Orikumit (me hipotek).
Cmimi 35000 Euro (i diskutueshem)
Cel: +355682080965

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018