Shtepi 440 Fier

Shiten Apartamente 2+1 dhe 1+1 SAB Construction
Ne koder te lagjes 1 Maj, plot gjelberim dhe nje qetesi rehatuese.
6 kate banimi, 1 dyqan, 1 garazh
Me sistem Ngrohje
Mure termoizolues, me tap ajeri
Inzolim zeri midis hyrjeve
Dyer dhe dritare me dopjo xham PVC
Perfundim i penumeve ne Qershor 2015 me Hipotek.
www.sab-apartamente.com

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Prill, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018