Dyqan me qira, në Sarreq 176 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 31 m² të ndodhur në Sarreq.
Dyqani ndodhet në katin e parë, buzë rrugës kryesore, që e bën lehtësisht të dallueshëm.
Vetrata e xhamit gjithashtu jep çasjen e duhur për reklamimin e dyqanit.
Dyqani ka dhe një banjo.

🏷ÇMIMI: 22’000 lekë/muaj

——————————–

â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018