Ambient biznesi me qira, tek Sahati 1434 SHKODER

Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi me sipërfaqe 100 m² të ndodhur tek Sahati.
Ambienti ndodhet në katin e parë, pranë rrugës kryesore.
Ka një vetratë të madhe xhami, që bën të mundur çasjen e ambientit nga rruga kryesore.
Së bashku me ambientin e biznesit vihet në dispozicion dhe një vend parkimi.

🏷ÇMIMI: 180’000 lekë/muaj
——————————–
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018