Apartament 3+1 në shitje, tek “Casa di Milano” 140000 SHKODER

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 140 m², të ndodhur në katin e VII banim, tek “Casa di Milano”. Apartamenti ndodhet në një zonë të qytetit mjaft të qetë dhe të përshtatshme për banim.
Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -sallon
-kuzhinë
-2 dhoma gjumi
-2 banjo të kompletuara
-3 ballkone.
✔Cilesi të apartamentit: -ballkonet sigurojnë një ndriçim natyror të bollshëm të të gjithë apartamentit
-të gjitha dritaret janë të pajisura me grila
-apartamenti është i shtruar me pllakë
-dhomat e gjumit janë me parket
Apartamenti ofrohet në shitje, pjesërisht i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 1000 €/m²
——————————–
â–¶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
â–¶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Tetor, 2018
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018